KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12632020
nr 1263 2020
Joko Mullono
(f. 1956), Indonesien
Oljemålning, Kvinna. Ubud Bali. Signerad, daterad 1982. Olja på duk, 86x68 cm
Kondition: slitage
Joko Mullono, indonesisk bildkonstnär född 1956.
Utrop:
500 kr
måndag 1 juli 2019
kl 18:19:04